IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  irc hosting

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 15 Şubat 2019, 09:54   #11
BuguLuDusLer
BuguLuDusLer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cevap: Proxy Koruması

Swat Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
virüs değil exe olan dosyaları virüs programları hep virüs diğe algılar dediğim gibi sekershell den felan iste olmadı ben kullanmıştım taş gibi işe yarıyordu ama yinede sen bilirsin. yada o botlardaki kodları birleştirmek gerek nasıl bir saldırı alıyorsun sen böyle hiç bir bot durduramıyor.

İhtiyacım olan tek şey proxy koruması. Şekershell'in botunu daha önce denedim bana faydası olmadı maalesef.

IRCForumlari.NET Reklamlar
Alt 15 Şubat 2019, 14:34   #12
diAbLErO
diAbLErO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BuguLuDusLer Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
İhtiyacım olan tek şey proxy koruması. Şekershell'in botunu daha önce denedim bana faydası olmadı maalesef.

bopm ile ilgili gerekli konu genel olarak herkez faydalanması adına;

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

sayfasına açılmıştır..

bol IF'ler dileriz...

Alt 15 Şubat 2019, 14:46   #13
kotl
kotl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5-6 tane saldırı ögnegi katabilir misiniz?
Nick ident host seklinde.
Fullnameleri sabit degilse mümkünsede bi kac fullname örnegi de gösterirseniz sevinirim.

Alt 16 Şubat 2019, 01:09   #14
BuguLuDusLer

kotl Nickli Üyeden Alıntı
5-6 tane saldırı ögnegi katabilir misiniz?
Nick ident host seklinde.
Fullnameleri sabit degilse mümkünsede bi kac fullname örnegi de gösterirseniz sevinirim.

Tek ihtiyacım proxy koruması. Adam benim olmadığım saatlerde proxy ile tek tek girip küfür ediyor. Amacım bunu engellemek. Kullanmak istediğim yer esokey/estavla sistemi.

Alt 16 Şubat 2019, 01:14   #15
No1
No1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yukarıdaki arkadaşlar nasıl bir saldırı aldığını soruyor ona gore çözüm uretecekler lütfen nasıl bir saldırı aldığını anlatrsan ident nick fulname örnekleri atarsan belki adamlar biseyler bulacak proxy korumaları ise yaramıyor bazen

Alt 16 Şubat 2019, 01:30   #16
BuguLuDusLer

No1 Nickli Üyeden Alıntı
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yukarıdaki arkadaşlar nasıl bir saldırı aldığını soruyor ona gore çözüm uretecekler lütfen nasıl bir saldırı aldığını anlatrsan ident nick ful name örnekleri atarsan belki adamlar biseyler bulacak proxy korumaları ise yaramıyor bazen

Üstadım esokey/estavla ooldugu için ident/fulname sabit zaten. Mirc ile değil webden geliyor. Her hani bir nick alıp geliyor. Ahmet mehmet v.s v.s. Okey tavla dediğimde anlaşılır diye düşündüm kusura bakmayın.

Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'un vermiş olduğu conf dosyasını attım bakalım .

Etiketler
proxy

Seçenekler
Stil