IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  irc hosting

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 14 Şubat 2019, 21:46   #31
Aragorn
Aragorn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cevap: Aragorn'u Nasıl Bilirsiniz ?

Gurkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aragorn çok nazikçe konuşur içinden geçenleri söyler ama nazikçe söyler yani. .Kardeşim dostluğumuz daim olsun.

Kibarca söylüyorum??? Daim olsun kardeşim benim.
Aze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Metin.
Yetki gitmis şimdi gördüm hep geç kalıyorum ben zaten olaylara lanet olsun. Neyse, metinle çok uzun zamandır arkadaşlığımız var aslında 10 sene olmuştur belki değil mi?
Kesinlikle kendisinde bir şeytan tüyü var sana kızsa bile içten içe ulan keşke biraz daha sinirlense diyorsun lol.
Fazlasıyla iyi yerlere geldi gururlanıyor insan ne yalan söyleyeyim bir de aynı semt çocuğu olduğumuz için başka şekilde samimi gelir insana yurtdışında bir türk görmüş gibi. Gerçi ha erzurum ha erzincan.
Ne diyordum,biraz çapkındır ama kime göre neye göre bu değişir. (Ben seni yakarım dememiş miydim bugün ahahah,yalnız hafif kendisinden tirstigim için çapkın derken bile sonraki cümleyi biraz yumusatmam harika)
Bazen kendisini sevmem soverim falan ama ruhu duymaz icimden söylerim. Özgüvenine hayranım bu kolay bir şey değil bu zamanda. Özgüvenli olmak ile kendini rezil etmek arasında ince bir çizgi var çünkü.
Başka ne diyebilirim güvenilir bir adamdır aslında. Evet herkesin eksikleri var ama bir insana böyle bir güven vermek de herkese nasip olmaz. Sıcakkanlıdır hemen hemen herkesle arkadaşlık yapabilen biri. Kırmızı çizgilerini geçmedikçe can ciğer kuzu sarmasıdır.
Tamam sinirli ve çok ani patlayan biridir ama sonrasında biraz sakinlesince hemen pişman olur dahası abarttığını düşünür ve doğru kararları verir.
Abi güveni verir insana. Seninle alakalı bir olayda hemen sorup soruşturur yanında olmaya çalışır ve bunu laf olsun diye yapmaz o samimiyeti hissedersin çünkü. Arkadaşlarıyla ve sevdiği kadına karşı çok kıskançtır en çok da ilgilidir ahahaha (bu etti iki) ama haklı adam şimdi ortalık g...v..t kaynıyor maalesef... (aze taşı attı artık kime denk gelirse)
Daha da çok şey yazabilirim aslında ama üşendim şimdi.
Gerçekten severim Metini.
Ne diyim böyle işte.

Üşenmedin mi ya ben okurken yoruldum. Tüm kişiliğimi ortaya döktüğün için ayrıca mutlumuzun? ahaha))
Bende seni çok severim yıllardır. Değişmez bu böyle. İyi ki varsın semtimin kızı.. Baştacısın her daim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
Alt 14 Şubat 2019, 23:31   #32
h2o
h2o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Metinim adamdır seviliyorsun..

Alt 14 Şubat 2019, 23:36   #33
Tanem
Tanem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

IF Forumlarından bildiğim kadarı ile söylüyeyim.Kendisi beyefendi kibar biridir.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Alt 15 Şubat 2019, 23:13   #34
Aragorn

h2o Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Metinim adamdır seviliyorsun..

Memom adamsın selamı kesme..
Tanem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
IF Forumlarından bildiğim kadarı ile söylüyeyim.Kendisi beyefendi kibar biridir.

Teşekkür ederim. Pek kibar olduğumu söylemezler ama bunu düşünen birilerinin olması sevindirici.

Alt 15 Şubat 2019, 23:43   #35
Kursad
Kursad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok ortak dostumuz olmasına rağmen denk gelemediğimiz bi arkadaşımız , herşey gönlünce olsun.

Alt 16 Şubat 2019, 17:16   #36
Aragorn

Kursad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok ortak dostumuz olmasına rağmen denk gelemediğimiz bi arkadaşımız , herşey gönlünce olsun.

Denk düşelim babuş. Cansın teşekkür ederim.

Alt 16 Şubat 2019, 17:40   #37
CtrL
CtrL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaç yıldır tanıştığımızı hatırlamıyorum bile.
Reis..

Etiketler
aragorn, nasil bilirsiniz

Seçenekler
Stil